Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

FJ55 - pár dotazů amatéra

Odpovědět

Autor tématu
cuisine
Věčnej rejpal
Stav: Offline

FJ55 - pár dotazů amatéra

Příspěvek od cuisine » Út 02.08.2016, 20:53

měl bych několikero dotazů, spíše začátečnických

- kde je sháníte díly na J4/J5 jako jsou např. světla přední/zadní/obrys
- neví někdo, kde sehnat přední lavici?
- příp. kdyby měl někdo odkazy na různé podklady nebo na nějakou kvalitní díl příručku - zd koupit třeba Haynes nebo neco jiného ...

předem moc díky za odpovědi

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Auto: only tojoty
Místo/Bydliště: Bryncl-Kénik ( kousek vod Augecu)
Věk: 49

Re: FJ55 - pár dotazů amatéra

Příspěvek od YORSIAN » Stř 03.08.2016, 20:51

něco se dá pochytat na IH8MUD.com ,dá se to přeložit překladačem není to blokovaný jako třeba 4x4pirates, pár nadšenců tam i vyrábí nějakou plechařinu , prahy lemy střechy a podlahu ,a s někym jsem komunikoval že mi to pošle klidně do česka , zkusim najit kontakt, předni lavici mam ale půjde do mojí ,ale sem schopnej na pár dní k okopírování půjčit, věci jinak asi jen ebay a něco má v bazaru http://www.cruisercorps.com/ posílá do česka a relativně rychle, myslim tam mam i nějaký slevy ,ale nic zásadního. jinak motor mám komplet na dílně a možná bude volnej páč tam mám dýzla.

Kdyby bůh chtěl, abychom jezdili v hnisanech ,neseslal by nám Toyotu 8)

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ

Příspěvek od YORSIAN » Stř 03.08.2016, 20:58

jo a pokud máš origo čísla tam mi pomohli párkrát tady https://www.amayama.com/en , sou to sice niponi a chytaj to celníci ale zase sou o hodně levnější třeba na někerejch věcech až o 3/4 oproti tojotě ,ale za stejný origo díly, jo a jarda vomočil taky dost věcí umí ( terrain tamer)

Autor tématu
cuisine
Věčnej rejpal

Příspěvek od cuisine » Po 08.08.2016, 20:37

ahoj, super díky díky. koukám, že to bude s díly o dost náročnější než jsem čekal. Ale holt se nedá svítit. S lavicí rozhodně asi nabídku přijmu, resp. kdyby jsi zahlédl nějakou někde k mání budu rád za každé info. Snad se brzo podaří vyšetřit nějaký čas abych se mohl zastavit okouknout tu Tvoji. Postupně musm dát dokupy soupis toho co vlastně vše chybí a je v pytli ... bude to běh na dlouhou trať ...
Každopádně asi budu mít ještě asi hodně dotazů tak poprosím o velkou trpělivost se mnou ...

Obrázek

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ

Příspěvek od YORSIAN » Út 09.08.2016, 19:25

jasan , ja se do ní taky ještě nepustil ,musim dodělat jeden projekt od sama kterej se mi zdržel páč sem dělal novou dílnu od základu ,pak dorazit čtyrycátou od rudolfa a pak přijde na řadu 55 , možna ji ale ještě předběhne delta mini :)

Odpovědět